سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

 • سینمایار به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند و متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سینمایار، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.
 • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سینمایار، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئو‌های تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سینمایار جزئی از اموال سینمایار محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سینمایار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سینمایار محفوظ می‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سینمایار و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سینمایار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‌سایت سینمایار و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌ها و ابزار‌های استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سینمایار محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سینمایار، کاربران مسئول حفظ و محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

 • تنها مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.cinemayar.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تأیید شده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم. وب سایت سینمایار هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.cinemayar.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و ‌شناسه در برنامه‌های پیامرسان اینترنتی ندارد و هیچ گاه با این روش‌ها با شما تماس نمی‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‌توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.
 • سینمایار برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سینمایار را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.
 • توجه داشته باشید که سینمایار فقط از طریق ایمیل info@cinemayar.com و شماره پیامک 30007732002692  و 30004505987654  و 10000246362927  برای کاربران و مشتریان خود پیامک (SMS) ارسال می‌کند.
 • بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سینمایار ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سینمایار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@cinemayar.com اطلاع دهید.

جمع آوری اطلاعات از طریق کوکی

 • همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که سینمایار همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آن‌ها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگر‌ها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگر‌ها را مطالعه کنید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی سینمایار و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و سینمایار حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

محرمانگی اطلاعت شخصی کاربران

 • سینمایار با در نظر گرفتن این امر که هویت شخصی کاربران محرمانه است، اطلاعات شخصی آنان را در اختیار هیچ شخص یا سازمان دیگری قرار نمی‌دهد، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد این اطلاعات را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای سینمایار وجود ندارد و حق اعتراض از کاربران در این خصوص سلب می‌شود.
 • سینمایار، امنیت اطلاعات شخصی شما را به شدت محفوظ نگاه داشته و شما با آشکار شدن اطلاعات خود برای سینمایار و استفاده از اطلاعات شخصی خود موافقت کرده‌اید. سینمایار اطلاعات شخصی شما و یا لیستی از مشتریان خود را نه به شخص ثالثی می‌فروشد و نه برای مدتی در اختیار کسی می‌گذارد. هرچند سینمایار در کشور جمهوری اسلامی ایران مدیریت می‌شود و تابع قوانین این کشور است، در برخی شرایط خاص و دریافت دستور از مراجع ذیصلاح لازم است تا اطلاعات مورد نیاز در اختیار مرجع ذیصلاح قرار داده شود.
 • لازم به ذکر است که محتوای منتشر شده توسط خود شما (مانند: اعلام نظر و نقد یا پیشنهاد و …) بر روی وبسایت از این بند مستثنی است و می‌تواند در اختیار اشخاص ثالث قرار گیرد.
 • سینمایار برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.